Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 439 комбінованого типу Харківської міської ради»

Навчальний процес

Пріоритетні напрями роботи закладу: духовний, психічний, фізичний розвиток як основа гармонійного розвитку дитини.

1) Розпочати поглиблену роботу щодо впровадження у навчально-виховний процес інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання;

2) Удосконалювати форми, зміст та методи роботи щодо охорони життя, зміцнення і збереження фізичного та психічного здоров'я кожної дитини через системне використання різноманітних засобів і форм роботи з фізичного виховання, загартовування та оздоровлення дитячого організму з урахуванням здоров'я і віку дітей.

3) Продовжувати роботу щодо формування мотивів пізнавальної діяльності у дітей дошкільного віку та розвиток їх інтелектуальних почуттів в різних видах діяльності.

4) Удосконалювати форми, зміст і методи взаємодії родинного та суспільного виховання для забезпечення повноцінного розвитку і саморозвитку дітей.

Пріоритетні напрями роботи закладу:

духовний, психічний, фізичний розвиток як основа гармонійного розвитку дитини.